Állásajánlat

Sümeg Város Önkormányzata

pályázatot hirdet

KOMMUNIKÁCIÓS REFERENS

munkakör betöltésére.

A jogviszony időtartama: Határozatlan idejű munkaviszony 3 hónap próbaidő kikötésével.
A foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő.
Munkavégzés helye:  Sümeg

Feladatok:

  • Sümeg Város Önkormányzata kommunikációs és sajtókapcsolati tevékenységének ellátása (sajtóanyagok, sajtóközlemények, Facebook, honlap);
  • sajtóval való kapcsolattartás;
  • Sümeg és Vidéke önkormányzati havilap főszerkesztői faladatainak ellátása;
  • folyamatos sajtófigyelés (Sümeggel kapcsolatos hírek);

 Bérezés és juttatások:

  • Megállapodás szerint

Pályázati feltételek, elvárások:

  • kommunikációs és médiatapasztalat;
  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint) felhasználói szintű ismerete;
  • kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban;
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet;
  • önálló munkavégzésre való képesség;

Előnyt jelent:

  • felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel;
  • élő sajtókapcsolatok;
  • hírírásban és szerkesztésben szerzett gyakorlat;

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. március 19.

A pályázat elbírálásának rendje:

  • Postai úton, a pályázatnak a Sümeg Város Önkormányzata címére történő megküldésével (8330 Sümeg, Béke tér 7.). Kérjük a borítékon feltűntetni a munkakör megnevezését.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • szakképesítést, nyelvtudást igazoló bizonyítvány(ok) másolata
  • pályázó nyilatkozata arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak pályázati eljárással kapcsolatos kezeléséhez hozzájárul